REKRUTACJA

Uprzejmie informujemy, że w roku szkolnym 2018/2019 dysponować będziemy 50 miejscami w grupach maluszków (rocznik 2015)

 

witamy

Serdecznie witamy na stronie Przedszkola "NUTKA"w Szczecinku

i pozdrawiamy wszystkich odwiedzających nas gości. Nasze przedszkole, to takie magiczne miejsce, w którym dzieci otoczone są radością i uśmiechem, miłością i szacunkiem przez kochające i troskliwe Panie. Miła i serdeczna atmosfera, która panuje w naszym przedszkolu sprzyja pełnemu rozwojowi naszych wychowanków, nabywaniu przez nich jak najwyższego, na miarę ich możliwości poziomu sprawności i umiejętności, kształtowaniu pożądanych zachowań, postaw i nawyków, a także gwarantuje doskonałe przygotowanie dzieci do wymagań współczesnego świata.Jak sugeruje nazwa naszego przedszkola oprócz wielu form zajęć i zabaw prowadzone są w "NUTCE" zajęcia umuzykalniające zawierające rozszerzone elementy edukacji muzycznej. Efektem tych działań jest powstanie w przedszkolu zespołu wokalnego o nazwie "NUTKI", który nie tylko osiąga sukcesy estradowe, ale również nagrywa płyty i teledyski. Dążąc do uzyskania w pracy z dziećmi jak najlepszych wyników wciąż poszukujemy optymalnych rozwiązań, metod, form i środków dydaktycznych. Doskonalimy warsztat pracy oraz podnosimy standard pomieszczeń przedszkolnych, które są bezpieczne, przestronne, funkcjonalne i kolorowe. Wszystkie te działania skierowane są do dzieci, gdyż ich szczęśliwe dzieciństwo stanowi dla nas wartość nadrzędną.


Obchody Dnia Babci i Dziadka odbędą w kinie "Wolność"
dnia 14.II.2018  r. o godzinie 12:00
SERDECZNIE ZAPRASZAMY (również rodziców)

Posłuchaj naszych piosenek

Odwiedziło nas:

326751
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
Wszystkie
114
329
586
324928
2139
4647
326751
Your IP: 54.145.51.250
Server Time: 2017-12-12 14:46:43